GRĀMATA: “Kā viegli atmest smēķēšanu”, Alens Karrs

Alena Karra darbu kopīgā iezīme ir baiļu likvidēšana. Viņa metodes EASYWAY– Vieglais ceļš– ģenialitāte patiesi slēpjas fobiju un baiļu kliedēšanā, jo šīs bailes liedz cilvēkiem pilnībā izbaudīt dzīvi.

Veiksmīgo grāmatvedi Alenu Karru izmisumā veda atkarība no nikotīna, kas lika izsmēķēt simt cigarešu dienā, līdz beidzot 1983. gadā viņš atklāja vieglu metodi, kā atmest smēķēšanu.

Šai smēķēšanas atmešanas metodei ir tūlītēja iedarbība, tā ir piemērota visiem smēķētājiem, tai nav nekādu nepatīkamu atradināšanās simptomu, tā neprasa gribasspēku, netiek izmantotas nekādas šoka terapijas, tā neprasa palīglīdzekļus, to izmantojot jūs nepieņemsieties svarā un tai ir mūžīgs efekts.

Alena Karra metode ir unikāla. Psiholoģiskā vajadzība smēķēt tiek likvidēta, kamēr jūs vēl smēķējat. Atmešana nenozīmē trūkuma sajūtu. Jūtaties priecīgs, ka esat nesmēķētājs.

Ja smēķējat, viss, kas jums jādara, – jāizlasa grāmata “Kā viegli atmest smēķēšanu”. Ja nesmēķējat un iegādājaties šo grāmatu saviem tuviniekiem, pārlieciniet viņus to izlasīt. Ja tas neizdodas, izlasiet pats un pēdējā nodaļā atradīsiet padomus, kā nodot šo informāciju tālāk un kā atturēt savus bērnus no smēķēšanas.

Grāmatu var lejupielādēt te: https://host-a.net/f/86692-atmestsmekesanuzip ;
http://atmestsmekesanu.weebly.com/uploads/7/1/3/8/7138675/atmestsmekesanu.rtf ;
https://yadi.sk/i/wLA2ik9w3SQFgK ; https://e-gramatas.com/arhivs/MEDICINA%20ARSTNIECIBAS%20AUGI/Ka%20viegli%20atmest%20smekesanu(A.Karrs).fb2

Šis ieraksts tika publicēts K01: Par alkohola un smēķēšanas nāvējošo ietekmi, T: Grāmatas. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.